"..כל תהליך תכנון הבנייה מתחיל בשאלות הנכונות שלנו ובמסירת הפרטים המדויקים שלכם"

מבני תעשייה

חברת "קולקטיב הנדסה" היא אחת מחברות ההנדסה שמבצעת תכנון ובנייה של מבני תעשייה וכמובן, שכמו כל ביצועיה של החברה, החברה היא מהמובילות בתחום. יתרון החברה נובע מכך שכבר משלב התכנון, משקיעה החברה מאמצים על מנת למנוע בעיות ותקלות בתהליך הבנייה, כמו בכל הפרויקטים אותם מבצעת החברה, בין אם זה פרטי, חקלאי או תעשייתי, ההשקעה של החברה בשלב התכנון, תחסוך ללקוח כסף רב.

צוות המומחים של החברה מלווה את הלקוח אשר מעוניין בהקמת מבנה לצרכי תעשייה, תוך מציאת פתרונות ייחודיים לבעיות, מהשלב הראשון. מעזרה בהאצת קבלת היתרי הבנייה, ע"י כך שניסיון החברה בתחום עוזר בהתמקדות בפרטים החשובים ביותר בשלב זה, תוך עזרה בבחירת שיטת הבניה (השיטות מפורטות בהמשך), ופתרון בעיות הנובעות מאילוצי שטח וקרקע. הצוות שלנו מנוסה וידוע ביצירתיות שלו, נתון שעוזר לנו בפתרון כל בעיה.

מבני תעשייה משמשים בעיקר למפעלים, מחסני מלאי, בתי חרושת, מרלו"ג (מרכזים לוגיסטיים) משרדים ועוד…
חברת "קולקטיב הנדסה" יודעת להתאים לכל סוגי מבני תעשייה את שיטת הבנייה הנכונה עבורו, שכן, לכל סוג מבנה ישנן כמה שיטות בנייה אפשריות ולעיתים מתבצע שילוב של כמה שיטות בנייה באותו מבנה, ההחלטה, באיזו שיטה תיעשה בניית המבנה, תתקבל בהתאם למס' קריטריונים ושיקולים.
השיטות המקובלות להקמת מבני תעשייה במדינת ישראל הן: בניה קונבנציונאלית, בניה טרומית, מבנה פרופילים מתכת וכמו שהזכרנו, שילוב בין השיטות בהתאם לצרכי הלקוח, לאילוצי שטח וקרקע, מטרת המבנה, בטיחות, תקציב וכו'…

בהקמת הפרויקט, נדרשת הכנה מקיפה לפני תחילתו, חברת "קולקטיב הנדסה" כמו שכבר אמרנו, דואגת לתכנון מקיף, נתון שמעיד על שקט מבעיות שנים רבות לאחר ביצוע הפרויקט של מבנה לצרכי תעשייה, בין אם זה הכרת השטח ליסודו, התאמת התהליך הביצועי לתקני הרשות בהם מאוכלס המבנה, סיפוק תשתית חשמל וצנרת מים לפי התקן, כל זאת תוך תכנון המבנה עם אופציה להתרחבות במידת הצורך.

בעולם, קיימת יוזמה, באיזורים בהם ישנה צפיפות ומחסור בדיור, להסבת מבני תעשייה לבנייני מגורים. הערים גדלות ומשתלטות על איזורי התעשייה שהיו בעבר בפאתי הערים ובכך הופכים ל"תקועים" בין שכונות ורחובות.
במדינת ישראל, בה איזור המרכז הינו צפוף ביותר, ניתן לשער שאולי יום אחד נראה את היוזמה הזאת מתבצעת אצלנו, בינתיים, על מנת להפריח את הגליל ועל מנת לעודד יצירת מקומות עבודה חדשים, חברת "קולקטיב הנדסה" מקדמת את הבנייה, התעשייה וההתיישבות בגליל, כל זאת בכדי שנוכל להמשיך ולראות את האיזור מתפתח ומתקדם.

לייעוץ חינם השאירו הודעה